הקדמה: עדות לתפקוד לקוי של Apple Watch במהלך ריצה

זה לא נדיר ששעון יתקלקל במהלך ריצה. זה יכול להיות בגלל זיעה או אבק שהצטבר על השעון או שזה יכול להיות בגלל פגיעה שגרמה לסוללה להשתחרר.

Apple Watch אינו יוצא מן הכלל, ואנו נתקן עבורך כל תקלה בשעון במסגרת האחריות.

Apple Watch הוא השעון החכם הפופולרי ביותר בעולם. עבר זמן מה מאז שהושק Apple Watch לראשונה והוא עבר איטרציות רבות, אך לא היו דיווחים על תקלה ב-Apple Watch במהלך הריצה.

הסיבה לכך היא שה-Apple Watch בנוי להיות קל ככל האפשר. חיי הסוללה גם ארוכים מספיק כדי לעבור יום שלם של אימונים עם קצת כוח לחסוך למשימות אחרות. ישנן גם אפליקציות כושר רבות שניתן להשתמש בהן על השעון אשר מיועדות במיוחד לרצים, כך שלא משנה אם אתה רץ מנוסה או רק בתחילת הדרך, תמיד תהיה אפליקציה עבורך.

הקדמה: מהו Apple Watch וכיצד הוא עובד בפועל?

Apple Watch הוא מכשיר לביש ששוחרר על ידי אפל באפריל 2015. ניתן להשתמש בשעון כדי לעקוב אחר פעילויות כושר ולמדוד את קצב הלב. זה גם שעון וניתן להשתמש בו כדי לבצע ולקבל שיחות טלפון, לשלוח הודעות ולקבל התראות.

Apple Watch עובד עם אייפון כדי להציג מידע כגון הודעות טקסט, שיחות טלפון, מיילים, התראות לוח שנה, מידע מזג אוויר או כל התראה אחרת מהאייפון שלך.

ה-Apple Watch הוא שעון חכם לביש שפותח ומשווק על ידי אפל. זה היה המכשיר הראשון שהשתמש במערכת ההפעלה Apple Watch.

לדגם ה-Apple Watch הראשוני היה תצוגה מרובעת, עם אפשרות לגודל מסך של 38 מ"מ או 42 מ"מ. לדגם ה-38 מ"מ יש תצוגה של 272×340 פיקסלים, בעוד שלגרסת ה-42 מ"מ יש מסך בגודל 312×390 פיקסלים. השעון זמין בשלושה סגנונות: Sports, שהוא קשוח ועמיד; עור, שנראה מסורתי יותר; ו-Classic, שנראה כמו שעונים מסורתיים מתקופות קודמות.

ניתן להתאים את Apple Watch לכל iPhone מ-4S ואילך עם iOS 8.2 ואילך. ניתן גם לשייך אותו לכל iPad עם iOS 8 ואילך (למעט iPad 2).

עיצוב Apple Watch

Apple Watch הוא אחד המכשירים הלבישים הפופולריים ביותר בעולם. הוא קיים בשוק כבר יותר משנה, וזכה להצלחה מסחררת. עם זאת, זה לא חף מפגמים.

יש הרבה תקלות בשעון שיכולות לקרות בזמן שאנשים עונדים אותם, אבל את כולן ניתן לתקן על ידי אפל. אם אתה רוצה לדעת יותר על תקלות אלו וכיצד לתקן אותן, קרא את המאמר הזה!

Apple Watch היא טכנולוגיה לבישה אשר פותחה ושוחררה על ידי אפל בשנת 2015. זוהי האיטרציה הראשונה של סדרת השעונים החכמים של Apple Watch. ה-Apple Watch מיועד לענידה על פרק כף היד, וניתן להשתמש בו כדי לבצע שיחות טלפון, לקבל הודעות טקסט, לעקוב אחר נתוני כושר ולהפעיל אפליקציות שונות אחרות.

העיצוב של מוצר זה לא השתנה מאז השקתו בשנת 2015. עם זאת, הוא עודכן בתכונות חדשות יותר כגון מעקב GPS, מעבד מהיר יותר ועמידות למים. המחיר של מוצר זה נע בין $269 ל-$1,149 בהתאם לדגם שתבחר.

איך לקנות Apple Watch בתקציב ב-3 שלבים פשוטים

Apple Watch הוא מכשיר יקר ולא כולם יכולים להרשות זאת לעצמם. יש הרבה אנשים שרוצים לקנות Apple Watch אבל אין להם את התקציב. מאמר זה ילמד אותך איך לקנות Apple Watch בתקציב ב-3 שלבים פשוטים.

הצעד הראשון הוא להחליט אם אתה רוצה את Apple Watch או לא. אם כן, המשך לשלב הבא, אם לא, אין צורך לקרוא עוד.

השלב השני הוא להחליט איזה סוג של Apple Watch אתה רוצה – Sport, Edition או Hermès (אם אתה יכול להרשות זאת לעצמך). השלב השלישי והאחרון הוא למצוא חנות מקוונת שיש בה את השעון שאתה רוצה במחיר המתאים לתקציב שלך

אפליקציות הריצה הטובות ביותר עבור שעוני אפל האחרונים [2019]

ה-Apple Watch הוא מכשיר נהדר עבור רצים. יש לו הרבה תכונות שיכולות לעזור להם לשפר את הביצועים שלהם ולשמור על מוטיבציה. יש גם כמה אפליקציות שיכולות לעזור לרצים למצוא מסלולים חדשים, לתכנן את האימונים שלהם או למצוא את ציוד הריצה הטוב ביותר.

ה-Apple Watch הוא מכשיר המיועד לחובבי כושר וספורטאים. ה-GPS ומד הדופק שלו מספקים מידע מדויק על כמה רחוק נסעת, כמה מהר הלכת וכמה קלוריות שרפת. לשעון יש גם שעון עצר מובנה כדי למדוד את משך האימון שלך, כמו גם תכונות שימושיות כמו Siri, תזכורות לשתות מים או לקחת הפסקה מהאימונים אם אתה צריך את זה (ריצה יכולה להיות קשה על הגוף שלך!), ועוד .

ה-Apple Watch תואם לכמה סוגים שונים של אימונים: ריצה (כמובן), רכיבה על אופניים, שחייה, יוגה – הרשימה עוד ארוכה! מה שכן, יש אלפי אפליקציות הזמינות להורדה ב-App Store – בין אם

נגישות